בית אבות בית האלה

בית אבותבית האלה הוא מרכז סיעודי הממוקם בסמוך לצומת האלה ליד בית שמש. הוא מיועד למבוגרים במצב סיעודי ותשושי נפש שאינם מסוגלים לתפקד באופן עצמאי.

בית האלה נמצא תחת פיקוח ורישיון מלא של משרד הבריאות ומכיל 37 מקומות. בבית האבות קיימת מחלקה נפרדת המיועדת לצעירים הסובלים מנכויות והוא מפעיל הסדרים עם קופות החולים, חברות הביטוח ומשרד הביטחון.

הצוות המקצועי בבית האלה הוא מקצועי ומיומן וכולל למעלה משישים עובדים כלליים ואנשי מקצוע הכוללים אחיות מנוסות, רופא גריאטרי, פיזיותרפיסטיות הדואגות לתפקוד תקין, עובדות סוציאליות השומרות על זכויות הדיירים, מרפאים בעיסוק המשפרים את התפקודים הקוגניטיביים והפיסיים, פסיכולוג, תזונאית הדואגת להתאמת תפריטים תזונתיים בהתאם למצבו הבריאותי של כל דייר, מטפלים, ייעוץ פסיכוגריאטרי, ייעוץ גריאטרי, ייעוץ שיקומי, פסיכיאטר וכוח עזר.

הצוות הרב מקצועי מאפשר מתן מענה למגוון נרחב של צרכים אישיים ובעיות רפואיות. הדיירים נהנים מטיפולים רפואיים והשגחה 24 שעות ביממה.

בנוסף, מפעיל בית האלה גם מרכז תרבות ופעילות, ספריה, מגוון פעילויות חברתיות, וטיפולים במוסיקה וביצירה המאפשרים לדיירים ליהנות מקשרים חברתיים, הרחבת אופקים ושיפור תחושת העשייה, המשפרים את בריאותם, תפקודם ורווחתם הכללית.

כתובת: ד.נ. עמק האלה, צומת האלה

  קבלו יעוץ אובייקטיבי בחינם בנושא מעבר לדיור מוגן

  לייעוץ טלפוני חינם התקשרו

  077-7715450

  או מלאו את הפרטים:

  הרשמה מאובטחת. פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך כדי שמירה על פרטיותך.

  הנהלת האתר אינה קשורה לבתי האבות הנסקרים באתר זה לרבות מספרי טלפון, פרסומות, טפסים וקישורים המופיעים באתר. המידע נועד למתן שירותי יעוץ והכוונה שאינו קשור לעסק זה או אחר. ניתן לפנות באופן ישיר לכל מקום.

  פניות למנהל האתר

  חייגו עכשיו צרו קשר