בית אבות בית השמש

בית אבותבית השמש הוא בית אבות המיועד למבוגרים תשושי נפש, ולסובלים מדמנציה. המרכז ממוקם ברחוב אחוזה שברעננה כחלק מבית האבות עמל בשרון, ומורכב מבתים צמודי קרקע, שכל אחד מהם מאכלס דיירים בדרגות שונות של המחלה, כולל תשושים, עצמאיים וסיעודיים. הצוות המקצועי במקום מתמחה בהענקת טיפול אנושי מקצועי, תוך הקפדה על כבוד האדם ורווחתו.

הגינה הירוקה הפורחת היא גולת הכותרת של בית השמש, והיא כוללת מפל מים עם בריכת דגים, פינות הצללה, ופינת חי קטנה.

הדיירים יכולים ליהנות משהות בגינה בכל שעות היום, כמו גם מחגיגות, פעילויות ושהות באוויר הצח מוסיקה מגוונת מתנגנת ברקע במשך כל שעות היממה, והפעילויות כוללות יצירה, תנועה, ארומתרפיה, עבודה עם בעלי חיים, ושיחות עם המטפלים המקצועיים.

השירותים והצוות המקצועי

בית האבות הסיעודי בית שמש פועל ברישוי משרד הבריאות, והצוות המקצועי כולל גריאטר פנימי, מנהל רפואי המשמש גם ככונן תורן מסביב לשעון, ורופאה נוספת, יועצים, פסיכוגריאטר, רופא עיניים ורופא עור, כמו גם צוות של אחיות ואחים הפועלים מסביב לשעון, עובדות סוציאליות, פיזיותרפיסטיות, מרפאה בעיסוק, דיאטנית, צוות גדול ומסור של מטפלים, ונגנים ומפעילות. הדיירים מוזמנים להגיע עם בעלי החיים שלהם והמרכז מפעיל פרויקטים מיוחדים הכוללים תרפיה בתנועה.

כתובת: חנקין 47, הוד השרון

  קבלו יעוץ אובייקטיבי בחינם בנושא מעבר לדיור מוגן

  לייעוץ טלפוני חינם התקשרו

  077-7715450

  או מלאו את הפרטים:

  הרשמה מאובטחת. פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך כדי שמירה על פרטיותך.

  הנהלת האתר אינה קשורה לבתי האבות הנסקרים באתר זה לרבות מספרי טלפון, פרסומות, טפסים וקישורים המופיעים באתר. המידע נועד למתן שירותי יעוץ והכוונה שאינו קשור לעסק זה או אחר. ניתן לפנות באופן ישיר לכל מקום.

  פניות למנהל האתר

  חייגו עכשיו צרו קשר