בית אבות בית יולס

בית אבותבית יולס הוא בית אבות הקיים למעלה מחמישים שנים שוכן במרכז הכרמל בחיפה, ומיועד למבוגרים עצמאיים וסיעודיים. הבית הסיעודי מונה כ-65 מקומות והמחלקה הסיעודית מכילה שלושים מיטות. בשתי המחלקות פועל צוות מקצועי מיומן, מסור ויעיל.

הדיירים יכולים לבחור בין דירות חדר וחצי עד שני חדרים. כל הדירות מרווחות ומאובזרות עם ציוד עזר ואבטחה. הדירות מכילות חדר מגורים; פינת ישיבה; חדר שינה, מקלחת ושירותים, ומטבח מצויד.

הריהוט ביחידות הדיור כולל כספת, ארונות קיר, תריס חשמלי, דלת פלדלת, מערכת מיזוג אוויר, חיבור ללוויין, לטלפון, לאינטרנט, ולערוץ הטלוויזיה של הבית. כל יחידת דיור מצוידת בלחצן מצוקה בחדר השינה, במקלחת ובשירותים, גלאי עשן ואינטרקום בין יחידת הדיור לדלפק הכניסה. בנוסף, מופעלים במקום שירותי השגחה רפואית ושמירה במהלך כל שעות היממה.

הדירות משקיפות לנוף המרהיב של ואדי עמיק וחוף הים. חלק מהדירות כוללות מחסן ומרפסת שמש, וניתן לעצבן על פי טעם אישי. חדרנית קבועה אחראית על מתן שירותי כביסה וניקיון.

המחלקה הסיעודית

מחלקה זו מפעילה מגוון שירותים רפואיים ופרא רפואיים הניתנים בהתאם לצרכים האישיים וכוללים טיפולי פיזיותרפיה, שירות סיעודי ורפואי במהלך כל שעות היממה. שף מפעיל את המטבח וצוות העובדים להכנת מזון טרי מידי יום, בהתאם לצרכים הרפואיים של הדיירים.

בנוסף, נהנים הדיירים משירותי תעסוקה, ריפוי בעיסוק והפעלה לקבוצות וליחידים בהתאם ליכולותיהם, קונצרטים, ומגוון חוגים ופעילויות. הנהלת המקום והעובדת הסוציאלית מקיימים קשר שוטף עם בני המשפחה.

כתובת: בקרבת רקפות 1, חיפה

  קבלו יעוץ אובייקטיבי בחינם בנושא מעבר לדיור מוגן

  לייעוץ טלפוני חינם התקשרו

  077-7715450

  או מלאו את הפרטים:

  הרשמה מאובטחת. פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך כדי שמירה על פרטיותך.

  הנהלת האתר אינה קשורה לבתי האבות הנסקרים באתר זה לרבות מספרי טלפון, פרסומות, טפסים וקישורים המופיעים באתר. המידע נועד למתן שירותי יעוץ והכוונה שאינו קשור לעסק זה או אחר. ניתן לפנות באופן ישיר לכל מקום.

  פניות למנהל האתר

  חייגו עכשיו צרו קשר