בית ג'ני ברויאר

בית אבותבית הדיור המוגן מרשת רעות, בית ג'ני ברויאר, ממוקם בתל אביב, מיועד למבוגרים עצמאיים מהמגזר הדתי ומכיל 62 מקומות. הוא מציע לתושביו חיי חברה תוססים, ארבע ארוחות ביום, אוזן קשבת, השגחה רפואית צמודה, וטיפול מיומן ומסור.

יחידות הדיור

בית ג'ני ברויאר מציע מגוון יחידות דיור מרווחות ונוחות, והדיירים יכולים לבחור בין דירת יחיד עד דירת שני חדרים. כל יחידת דיור מכילה מטבחון מצויד, חדר אמבטיה עם מים חמים לאורך כל היום, מיזוג אוויר, חדר ארונות, טלפון חכם לתקשורת חיצונית ופנימית, גופי תאורה מתקדמים, לחצני מצוקה, מערכת קריאה לאחות, וגלאי אש, שירותי אבטחה 24 שעות ביממה, שירותי ניקיון, תחזוקה וכביסה.

שירותים רפואיים

דיירי בית ג'ני ברויאר זוכים לטיפול רפואי צמוד הניתן על ידי רופאה גריאטרית המגיעה למקום ארבע פעמים בשבוע וזמינה בכוננות לפניות בכל שעות היום והלילה. הנהלת המקום מעסיקה גם צוות מקצועי של מטפלות ואחיות מוסמכות הנוכחות במקום במהלך כל שעות היממה וזמינות לשירות לכל צורך.

הצוות הרפואי במקום מספק מגוון נרחב של שירותים כגו בדיקות דם, הנפקת טופס 17, התאמת תזונה בריאותית בהתאם לצרכים, וחלוקת תרופות. העובדת הסוציאלית מעניקה אוזן קשבת ומלווה את הדיירים מתהליך הכניסה ועד להשתלבות במקום, כולל סיוע להם ולבני משפחותיהם במיצוי זכויות.

עם שינוי במצב הבריאותי של הדייר, הוא מקבל סיוע מסור מהנהלת המקום, בהתאם לצרכיו המשתנים. העובדת הסוציאלית דואגת להשגת סיוע מהביטוח הלאומי, ארוחות מלאות מוגשות לו בחדרו והוא רשאי להביא עימו עובד זר שיתגורר עימו. הנהלת המקום מקפידה על קשר ישיר וצמוד גם עם בני המשפחה על מנת להרכיב את תכנית הפתרונות ההולמת ביותר.

כתובת: מרגולין 4, יד אליהו, תל אביב

  קבלו יעוץ אובייקטיבי בחינם בנושא מעבר לדיור מוגן

  לייעוץ טלפוני חינם התקשרו

  077-7715450

  או מלאו את הפרטים:

  הרשמה מאובטחת. פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך כדי שמירה על פרטיותך.

  הנהלת האתר אינה קשורה לבתי האבות הנסקרים באתר זה לרבות מספרי טלפון, פרסומות, טפסים וקישורים המופיעים באתר. המידע נועד למתן שירותי יעוץ והכוונה שאינו קשור לעסק זה או אחר. ניתן לפנות באופן ישיר לכל מקום.

  פניות למנהל האתר

  חייגו עכשיו צרו קשר