בית אבות חדוות הורים

בית אבותחדוות הורים הוא מרכז סיעודי בהוד השרון, המיועד לקשישים תשושי נפש וסיעודיים הזקוקים לטיפול צמוד מסביב לשעון. המרכז ממוקם באזור שקט באווירה כפרית, ומכיל צוות מקצועי מסור.

לאורך השנים זוכה המרכז באופן קבוע לציונים גבוהים ממשרד הבריאות. המרכז מוכר על ידי חברות הביטוח הפרטיות, משרד הבריאות וחברות הביטוח מטעם קופות החולים, ארגוני צרכנים גדולים כגון משרד הביטחון וכמובן שקיימת אפשרות הסדרי מימון פרטיים.

אבחון וטיפול. תהליך אבחון מקבלות הקשיש מבוצע בבית החולים או בביתו, על ידי רופא קופת חולים, או רופא מקצועי מטעם המרכז. לאחר קביעת האבחון מתבצעת התאמת סביבת הקשיש במרכז חדוות הורים, בהתאם למגבלותיו, כולל רישום במסגרת ביטוח לאומי ורכישת ציוד עזר אישי.

דיור להחלמה

המקום מציע גם אפשרות לאשפוז והחלמה עקב אירוע מסוים בשיתוף קופות החולים – למשך זמן מוקצב על בסיס פנסיון מלא. הסדר זה מתאים לקשישים לאחר ניתוח, אשפוז או בהעדר המטפלת.

שירותי חדוות הורים

במשך שהותו במקום, ייהנה הדייר מהשירותים הבאים:

 • אבחון סיעודי מקצועי כולל המלצה לציוד עזר.
 • השגחה וסיוע רפואי סיעודי מלא.
 • אבחון בסיסי ואימון פיזיותרפי.
 • אבחון בסיסי והרכבת תכנית תזונה על ידי דיאטנית.
 • השתתפות בפעילויות החברתיות של המרכז כגון פעילות חברתית תעסוקתית ופעילויות במועדון.

עם סיום השהות במקום מקבל הדייר דו"ח אבחון המופק על ידי הצוות המקצועי, המסכם את תקופת השהות וכולל המלצות להמשך.

בנוסף, ניתן לקבל דוחות אבחון נוספים המופקים על ידי היועצים המומחים בחדוות הורים, והכוללים דו"ח אבחון מרופא פסיכוגריאטר מומחה; דוח אבחון מרופא גריאטרי מומחה; דו"ח אבחון מרופא עיניים מומחה; דו"ח אבחון מרופא עור מומחה; והמלצה לגיוס מימון ממשלתי.

כתובת:  החרש 15 הוד השרון

  קבלו יעוץ אובייקטיבי בחינם בנושא מעבר לדיור מוגן

  לייעוץ טלפוני חינם התקשרו

  077-7715450

  או מלאו את הפרטים:

  הרשמה מאובטחת. פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך כדי שמירה על פרטיותך.

  הנהלת האתר אינה קשורה לבתי האבות הנסקרים באתר זה לרבות מספרי טלפון, פרסומות, טפסים וקישורים המופיעים באתר. המידע נועד למתן שירותי יעוץ והכוונה שאינו קשור לעסק זה או אחר. ניתן לפנות באופן ישיר לכל מקום.

  פניות למנהל האתר

  חייגו עכשיו צרו קשר