בית אבות לב דברת

לבית אבותב דברת הינו מהמקומות היפים והקסומים ביותר שיש בכל רחבי הארץ לגיל השלישי. הטבע עוצר הנשימה, הנוף המרשים ומגוון האפשרויות העומדות לרשות דיירי הבית "לב מוגן" – כל אלו הופכים את השהייה במקום להרבה יותר נעימה.

המוסד הרשמי נפתח בשנת 1995 ומאז ועד היום הוא ממשיך להתפתח ולהציע יותר ויותר אפשרויות לדיירים. ושייך לקיבוץ דברת עצמו ולמעשה פועל תחת רישיון רשמי ממשרד הבריאות.

במה מתמחה?

לב דברת ידוע בהיותו בית אבות אינטימי ואישי המעניק לכל דייר את היחס האיכותי והמקצועי ביותר. האינטימיות היא שהופכת את בית האבות לאחר מהטובים ביותר ביותר שקיימים.

דיור

לב דברת מציע דירות איכותיות מאוד. בלב דברת ניתן למצוא מתחמים שלמים ודירות פרטיות מטופחות ביותר.

הדיור אינו מתאים לסיעודיים אלא אך ורק לתשושי נפש ולעצמאיים בלבד. קהל היעד של המקום הינו עצמאיים ותשושים בלבד. גם מבוגרים שזקוקים לסיוע חלקי יכולים להגיע אל בית האבות לב דברת. כמו כן, המקום פותח את שעריו למבוגרים שעברו תאונה או כל מקרה אחר.

מחלונות המלון ניתן להשקיף אל הר תבור וליהנות מכל היופי והעוצמה. בעיצוב המלון נעשתה השקעה רבה בהתחשבות בנוף וביצירת פנורמה מרשימה. כל אחד מהחדרים הינו מאובזר ברמה המקסימלית. כמו כן, כל חדר מיועד לשניים. במקום ישנם שני שירותים ושני חדרי מקלחות.

שירותים

במקום מקבלים הדיירים כמה ארוחות חמות משתנות מדי יום. הארוחות ניתנות על פי הגדרותיה של תזונאית מקצועית. השירותים השונים כוללים שירותי רפואה וליווי אישי במקרה של פציעה. כל אחד מהדיירים במקום זוכה לקבל יחס אישי וייחודי בהתאם לצרכיו השונים.

בין מגוון השירותים המוצעים על ידי בית אבות "לב דברת" ניתן למצוא צוות מקצועי שפעיל בבית החולים גם בשעות הלילה, שירותים של רופאת משפחה באופן ייחודי אלייך, טיפולי פיזיותרפיה, טיפולים מקצועיים שונים, ייעוץ גריאטרי בהתאם לצורך, מטפלים אישיים ועוד.

הייעוץ וההדרכה במקום ניתנים על ידי אנשי צוות מקצועיים ומיועדים לשפר משמעותית את איכות החיים של הדיירים בבית האבות. השירותים השונים הניתנים בבית האבות מהבחינה הרפואית הינם שירותים המועמדים לרשות הלקוחות במשך 24/7 וזמינים לכל קריאה שהיא.

בין מגוון השירותים השונים הניתנים בבית האבות ומיועדים לשפר משמעותית את איכות החיים של הדיירים בבית ניתן למצוא את המענה הסוציאלי המקיף. עובדת סוציאלית מקצועית ומנוסה תסייע לכל אחד מהקשישים בליווי וייצוג מול מוסדות מדינה שונים, בהתנהלות הכללית כולה ובאשר למתן ידע מהותי על זכויות.

פעילויות

במקום ניתן למצוא מגוון רחב של פעילויות שונות. ביניהן מסגרת וחוגים של ריפוי עיסוק ואמנות, מוזיקה ונגינה, שירה ולמידה, משחקי קופסה ותיאטרון, לימוד שפות ועוד. עובד תעסוקה מקצועי מטעם בית האבות יסייע לכל אחד מהקשישים למצוא את הפעילות המתאימה לו ביותר מבחינה פיזית ובריאותית והן מבחינת תחומי עניין אישיים.

צוות

צוות המקום הוכשר במשך שנים על מנת להעניק לדיירים במקום את היחס האישי והמסור ביותר. במקום ניתן למצוא אנשי מקצוע שונים ומגוונים כגון אחיות ועובדות סוציאליות, מנהלים ובית אב, רופאים ומלווים מקצועיים, מטפלים שונים ועוד. כל אחד מאנשי הצוות הינו מסור לתפקידו ועושה כל שביכולתו על מנת להעניק לקשישים ולדיירים בבית איכות חיים מהגבוהות ביותר שקיימות.

  קבלו יעוץ אובייקטיבי בחינם בנושא מעבר לדיור מוגן

  לייעוץ טלפוני חינם התקשרו

  077-7715450

  או מלאו את הפרטים:

  הרשמה מאובטחת. פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך כדי שמירה על פרטיותך.

  הנהלת האתר אינה קשורה לבתי האבות הנסקרים באתר זה לרבות מספרי טלפון, פרסומות, טפסים וקישורים המופיעים באתר. המידע נועד למתן שירותי יעוץ והכוונה שאינו קשור לעסק זה או אחר. ניתן לפנות באופן ישיר לכל מקום.

  פניות למנהל האתר

  חייגו עכשיו צרו קשר