בית האבות לב חיפה

בית אבותבית האבות לב חיפה מיועד למבוגרים עצמאיים ותשושים ומונה חמישים מקומות. הוא שוכן במבנה חדש בעל תקנים בטיחותיים חדשים באישור משרד הרווחה, ותנאי הקבלה הם בתשלום חודשי במחיר שווה לכל נפש, ללא פיקדון.

המקום מכיל חדרי פעילות ולובי מרווחים, ומעניק לדייריו מגוון חוגים ופעילויות הכוללים הרצאות, פעילות גופנית, ריפוי בעיסוק, טיולים, פעילות מוסיקלית, חוגי יצירה, משחקי שולחן וטיפולי תרפיה.

הצוות המקצועי והרפואי במקום

הצוות הרפואי והמקצועי במקום פועל במהלך כל שעות היממה וכולל צוות אחיות ראשיות ומוסמכות, רופאים מומחים, מטפלים ועובדים סוציאליים.

בין היתר, כוללים השירותים במקום שירותי סיעוד; טיפול בסוכרת, רפואת חירום ואספקת תרופות. התזונה בבית האבות מורכבת מארוחות חמות ביתיות המוגשות בחדר האוכל המעוצב ומותאמות לצרכים האישיים והעדפות הדיירים.

יחידות הדיור בבית האבות לב חיפה מעוצבים במגוון סגנונות עם דגש על אווירה משפחתית. הדיירים יכולים לארח בני משפחה וחברים ויכולים לבחור בין חדרים זוגיים עם נוף לים או לעיר, חדר בשיתוף עם דיירים נוספים, או חדרים בודדים עם מרפסות. כל החדרים מאובזרים ומעוצבים וכוללים לחצן מצוקה לביטחון הדיירים, טלוויזיה, טלפון ומיזוג אוויר.

כתובת: החשמל 2 א', חיפה

  קבלו יעוץ אובייקטיבי בחינם בנושא מעבר לדיור מוגן

  לייעוץ טלפוני חינם התקשרו

  077-7715450

  או מלאו את הפרטים:

  הרשמה מאובטחת. פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך כדי שמירה על פרטיותך.

  הנהלת האתר אינה קשורה לבתי האבות הנסקרים באתר זה לרבות מספרי טלפון, פרסומות, טפסים וקישורים המופיעים באתר. המידע נועד למתן שירותי יעוץ והכוונה שאינו קשור לעסק זה או אחר. ניתן לפנות באופן ישיר לכל מקום.

  פניות למנהל האתר

  חייגו עכשיו צרו קשר