מגדל נופים לבני גיל הזהב

בית אבותמגדל נופים הוא מרכז דיור מוגן הפועל משנת 1984, ומאפשר סביבת מגורים מיוחדת באווירה תרבותית וחיי חברה תוססים. המרכז נמצא בלב הרי ירושלים, בניהול ובבעלות הדיירים. זהו מוסד ללא כוונת רווח, וכל ההכנסות מושקעות בשיפור, פיתוח וקידום רווחת הדיירים המנהלים את המקום כקהילה מלוכדת.

המקום מציע יחידות דיור מאובזרות המתאימות לבני זוג ולבודדים, מבחר שירותים רפואיים, מגוון נרחב של פעילויות פנאי ומחלקה סיעודית הפועלת תחת רישיון ופיקוח משרד הבריאות.

השירותים והפעילויות במגדל נופים

זהו מגדל בן 13 קומות, הממוקם בשכונת קריית יובל בירושלים. המקום מאפשר מגורים ב-154 יחידות דיור בגדלים משתנים, וכל יחידת דיור משקיפה אל הנוף הנפלא של ההרים הסובבים את העיר, כמו גם אל הנוף המרהיב של שכונת עין כרם.

מגדל נופים מאוכלס על ידי אנשי חינוך, אקדמיה, עצמאים, ופקידים בכירים. רוב הדיירים ממשיכים את פעילויות הפנאי השגרתיות שלהם כמו גם את עיסוקיהם המקצועיים. המבנה הייחודי הכלכלי על פיו פועל המקום מבדיל אותו ממרכזים אחרים המיועדים לבני גיל הזהב.

הדיירים הם הבעלים המלאים והמנהלים של המקום, וכל ההכנסות מיועדות להרחבת סל השירותים ושיפור הבניין. כל דייר נחשב לבעלים-שותף במרכז, ופועל כחבר צוות המנהל את פעילות המקום, ללא שיקולים מסחריים. כשדייר חדש מצטרף למרכז, הוא מקבל מרשם החברות אגרת חוב המאשרת את הצטרפותו כחבר מן המניין.

דיירי מגדל נופים בוחרים בעצמם את הרכב מועצת המנהלים, וכל דייר זכאי לבחור או להיבחר. המועצה קובעת את גובה דמי האחזקה, ורמת השירותים, וממנה חברי ועדה האחראים על נושאי בריאות, כלכלה, תרבות, תזונה ורווחה.

כתובת: הנרייטה סולד 2, ירושלים

  קבלו יעוץ אובייקטיבי בחינם בנושא מעבר לדיור מוגן

  לייעוץ טלפוני חינם התקשרו

  077-7715450

  או מלאו את הפרטים:

  הרשמה מאובטחת. פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך כדי שמירה על פרטיותך.

  הנהלת האתר אינה קשורה לבתי האבות הנסקרים באתר זה לרבות מספרי טלפון, פרסומות, טפסים וקישורים המופיעים באתר. המידע נועד למתן שירותי יעוץ והכוונה שאינו קשור לעסק זה או אחר. ניתן לפנות באופן ישיר לכל מקום.

  פניות למנהל האתר

  חייגו עכשיו צרו קשר