בית אבות נוף טבריה

בית אבותבית האבות נוף טבריה משקיף על הכינרת וממוקם באזור פסטורלי ויוקרתי בטבריה. המקום מנוהל באיכות גבוהה ומיועד למבוגרים עצמאיים ותשושים. המקום פועל ברישיון ופיקוח השירות לזקן משרד הרווחה.

מגוון פעילויות בנוף טבריה

הנהלת בית האבות מעניקה לדייריה שפע פעילויות חברתיות הכוללות שירה בציבור, פעילות גופנית, חוגי רקמה ומלאכת יד, מוסיקה, משחקים, טיפול בריקוד, טיפול עם בעלי חיים, מפגשי פרשת השבוע, קבלת שבת ואקטואליה, וטיולים. כל הפעילויות נועדו לטפח, לשמר ולשפר את רמת התפקוד של הדיירים ואיכות חייהם.

הנהלת הבית מעודדת את הדיירים לקחת חלק בפעילויות התנדבותיות שונות כגון פעילות בבית יד לבנים ליד המקום, ופעילות התנדבותית במסיבות וחגים בגן הילדים, כמו גם שמירה על קשר עם מועדוני וותיקים בטבריה ובסביבה.

טיפול איכותי

צוות רב מקצועי עומד לרשות דיירי בית האבות וכולל צוות אחיות ורופא הנמצאים במקום ברוב שעות היממה, ריפוי בעיסוק, מטפלות מיומנות בעבודה עם מבוגרים סיעודיים, ליווי סוציאלי מקיף ומדריכות תעסוקה. כל השירותים ניתנים באופן אישי וחם.

תנאי הדיור

בית האבות מכיל חדרים המיועדים לבני זוג או לבודדים, ומכילים חיבור לטלוויזיה ולכבלים, קו טלפון, ושירותים ומקלחת צמודים.

בחדר האוכל מוגשות ארוחות כשרות המוכנות בפיקוח תזונאית על פי הצרכים הייחודיים של כל דייר. המקום מעניק גם שירותים דוגמת טיפולי יופי וטיפוח אישי, שירותי מכבסה וניקיון. הדיירים רשאים לצאת מהמקום על פי רצונם, או לארח את בני משפחותיהם בכל עת.

כתובת: השומר, טבריה

  קבלו יעוץ אובייקטיבי בחינם בנושא מעבר לדיור מוגן

  לייעוץ טלפוני חינם התקשרו

  077-7715450

  או מלאו את הפרטים:

  הרשמה מאובטחת. פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך כדי שמירה על פרטיותך.

  הנהלת האתר אינה קשורה לבתי האבות הנסקרים באתר זה לרבות מספרי טלפון, פרסומות, טפסים וקישורים המופיעים באתר. המידע נועד למתן שירותי יעוץ והכוונה שאינו קשור לעסק זה או אחר. ניתן לפנות באופן ישיר לכל מקום.

  פניות למנהל האתר

  חייגו עכשיו צרו קשר